Новини
PDF Друк e-mail
There are no translations available.

Відбулось засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

 

На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010 р. № 990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві,    при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці  у Луганській області 13 липня 2018 р. проведено засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці Державного підприємства «Первомайськвугілля» та Публічного акціонерного товариства «Лисичанськвугілля», куди були запрошені представники Державного підприємства «Луганський експертно-технічний центр Держпраці».

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail
There are no translations available.

 

 

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо вас з великим

державним святом

– Днем Конституції України!


Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в  ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.


Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, вершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!З повагою колектив ДП “Луганський ЕТЦ”

 
PDF Друк e-mail
There are no translations available.

ВИЙШОВ У СВІТ ЧЕРГОВИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ» (№ 5/2018)

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:

Володимир Терещенко. Нагороди роз’їхалися по Україні! Фінал конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2018»

Дмитро Матвійчук, Олександр Фандєєв. Роман Чернега: «Будь-які труднощі відкривають нові можливості». Інтерв’ю голови Держпраці для нашого журналу

Валентин Медюк. Безпека дітей – на совісті дорослих. Стан безпеки й охорони праці в дитячих оздоровчих закладах Одеської області

Каріна Захарчук. Хочу бути інженером з охорони праці. Учениця 11-го класу з Нововолинська – про обрану професію

Фелікс Тимченко. Бережемо людей – зберігаємо бізнес. Як забезпечити безпеку працівників і безперервність бізнесу в кризових ситуаціях

Сергій Колесник. Небезпечна Україна. Чому заробітчани не повертаються додому

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail
There are no translations available.

 

Увага!

До відома роботодавців, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб

Відділ навчання ДП «ЛУГАНСЬКИЙ ЕКПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖПРАЦІ» (далі – ВН ДП «ЛЕТЦ») проводить навчання та організовує перевірку знань з питань охорони праці відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15, зареєстрованого в Мін’юсті 15.02.2005 за № 231/10511.

 

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail
There are no translations available.

 

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»

 

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3

Locations of visitors to this page