PDF Печать E-mail

 

Увага! Триває Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя»

 

ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Держпраці України проводить Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» (далі – Конкурс) серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.

 

 

Головна мета Конкурсу – популяризація в суспільстві, зокрема серед старшокласників і студентської молоді, культури безпечної праці, популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці.

Конкурс проводиться в один етап за номінаціями:

 

  • для школярів – «Ризики навколо нас»;
  • для студентів – «Охорона праці ХХІ століття».

 

Роботи, представлені на Конкурс, можуть бути виконані як самостійно, так і колективно та мають відповідати заявленій тематиці Конкурсу.

Для участі в Конкурсі учасник заповнює заявку по кожній номінації окремо та разом з роботою надсилає в редакцію журналу «Охорона праці» електронною поштою на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

У разі надсилання через файлообмінник – з наданням редакції коду доступу.

Вимоги до робіт:

 

  • формат відеоролика – вільний;
  • тривалість ролика – до 10 хвилин;
  • обов’язкове використання власних фото - та відеоматеріалів;
  • кількість відеороликів – необмежена;
  • формат файлу – AVI або MP4, стиснення – «без стиснення» або xVid.

 

Підбиття підсумків (фінал) та оголошення переможців відбудеться у квітні 2018 року. Нагородження переможців – на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Охорона праці – 2018».

Докладну інформацію щодо проведення Конкурсу розміщено на сайті журналу: http://ohoronapraci.kiev.ua/konurs-videorolikiv

 

Locations of visitors to this page