Загальна інформація PDF Друк e-mail
There are no translations available.

Державне підприємство «Луганський експертно-технічний центр Держпраці» (далі – ДП «Луганський ЕТЦ») було засновано Держнаглядохоронпраці України в 1995 році. В процесі існування найменування та підпорядкування підприємства зазнавало багаторазових змін. На даний час Центр продовжує свою діяльність на базі відокремленої частини державної власності та належить до сфери управління Державної служби України з питань праці.

Підприємство функціонує з метою забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері:

 

  • - охорони і гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю;
  • - проведення експертної оцінки стану безпеки промислових виробництв, технологій та об'єктів підвищеної небезпеки;
  • - виконання робіт та надання послуг, на які не передбачено бюджетного фінансування.

 

У своїй діяльності Центр керується Конституцією та законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Держпраці, дорученнями Голови Держпраці, положенням про Держпраці, іншими актами чинного законодавства, а також своїм Статутом.

Експертні висновки Центру є основою для видачі органами Держпраці України дозволів на експлуатацію вітчизняного та імпортного обладнання, спроможності підприємств виконувати роботи підвищеної небезпеки, продовження термінів експлуатації обладнання, проведення атестації робочих місць за умовами праці, навчання з питань охорони праці, психофізіологічного оцінювання працівників.

Система менеджменту якості ДП «Луганський ЕТЦ» відповідає Міжнародному стандарту ISO 9001:2009 та підтверджується сертифікатом SIC.02.008.542.

Керівництво та колектив ДП «Луганський ЕТЦ» завжди готові до співпраці з підприємствами і організаціями усіх форм власності та фізичними особами, які зацікавлені і мають потребу в роботах та послугах, що надає Центр.

 

Locations of visitors to this page